Spotkanie z Rodzicami

W dniu 24.05.2024 r. ( piątek) o godz. 14.00  w świetlicy głównej Bursy odbędzie się spotkanie Dyrekcji i Wychowawców z Rodzicami naszych Wychowanków.

                                                                                                                                                      Zapraszamy

# Komórkomania

2 października 2017 r. w naszej bursie rozpoczęła się akcja KOMÓRKOMANIA. Inicjatorem akcji rejestracji potencjalnych Dawców jest Fundacja DKMS. Projekt #KOMÓRKOMANIA skierowany jest do wszystkich wychowanków i ich rodziców oraz pracowników naszej placówki. W ramach projektu została przeprowadzona akcja promocyjna oraz edukacyjno-informacyjna na temat idei dawstwa szpiku kostnego. Dnia 12.10.2017r w naszej Bursie odbył się Finał Akcji Komórkomania - rejestracja potencjalnych dawców szpiku.

Wychowawcy i wychowankowie chcący pomóc osobom chorym na nowotwory krwi aktywnie włączyli się w popularyzację idei dawstwa szpiku kostnego oraz zrejestrowali się w bazie danych Fundacji DKMS poprzez wypełnienie stosownego formularza i oddanie materiału genetycznego do badań. Wszystkim osobom którzy zgłosili się do punktu rejestracji mieszczącego się w naszej placówce oraz wolontariuszom uczestniczącym w akcji składamy serdecznie podziękowania.