Spotkanie z Rodzicami

W dniu 24.05.2024 r. ( piątek) o godz. 14.00  w świetlicy głównej Bursy odbędzie się spotkanie Dyrekcji i Wychowawców z Rodzicami naszych Wychowanków.

                                                                                                                                                      Zapraszamy

Mecz rewanżowy

Dnia 17.04.2018 r. nasza młodzież uczestniczyła w meczu towarzyskim w piłkę siatkową w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu. Mecz był zorganizowany przez młodzież Internatu. Uczestnikami meczu byli wychowankowie Internatu przy ZSP Nr 5 i wychowankowie Bursy Międzyszkolnej Nr 1.  Było to rewanżowe spotkanie, pierwsze odbyło się jesienią na terenie naszej bursy. Honorowego otwarcia sportowej imprezy dokonali Dyrektorzy obu placówek: z ramienia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 Pan Dyrektor Antoni Turzyniecki oraz Pan Lucjan Gnyp - Dyrektor Bursy Międzyszkolnej Nr 1 w Zamościu.

Spotkaniu towarzyszyły niezapomniane emocje.  Mimo nieznacznej przewagi drużyny z Internatu, wszyscy świetnie się bawili. Obydwie drużyny wykazały się duchem walki i zostały nagrodzone medalami. Mecz był doskonałą zabawą integracyjną pomiędzy młodzieżą z obu placówek. Po zakończonym meczu zawodnicy zostali zaproszeni na kolację oraz słodki poczęstunek zorganizowany w szkolnej stołówce.