Bal Karnawałowy

BAL KARNAWAŁOWY

 

Dnia 19 marca odbył się w progach naszej kochanej bursy
Bal Karnawałowy. Młodzież ukradkiem przygotowywała stroje, by zaskoczyć nie tylko wychowawców, ale także kolegów i koleżanki. Pomysłom nie było końca.

 

 

Na ten specjalny wieczór nasi wychowankowie przeistoczyli się w najróżniejsze postacie. Zawitał do nas Shrek wraz ze swoją partnerką Fioną, oboje zzielenieli specjalnie dla nas pokazując się w starannie dobranych strojach. Był także potwór, wróżka, aniołek, kilku żołnierzy, panna młoda wraz ze swoim wybrankiem życia, król i jego wierny stańczyk, królewna, jankes, biedroneczka, a także kilku młodzieńców w damskich ciuszkach.

 

 

Zaskoczenie było tym większe, gdyż wychowawcy nie pozostali obojętni i także przygotowali swoje kostiumy. Nikt nie mógł poznać pana profesora Ireneusza i sorki Ani!

 

 

Szaloną zabawę przerwał konkurs na najciekawsze
i najstaranniejsze przebranie, wyborów dokonywała młodzież,
a nagrodę specjalną przyznała nasza Pani Dyrektor Jadwiga Drabik Pocahontas-Ewie. Pierwsze miejsce według społeczności przyznano Jackowi, który zdobył sympatię strojem „jaskrawej damy”, na podium stanął także Mateusz jako król i stańczyk, w którego przeobraził się Kamil.

 

 

Wieczór urozmaicił pokaz tańca przygotowany przez koło taneczne pani profesor Anny Nowosad w wykonaniu Patrycji i Adama - para przygotowała walca angielskiego. Wiktor zaprezentował taniec indywidualny w nowoczesnym wydaniu popingu, który bardzo się wszystkim podobał.

 

 

Pani Dyrektor uroczyście wręczyła zasłużone nagrody,
a młodzież bawiła się dalej nie czując zmęczenia. Ostatni wieczór karnawału uznaliśmy za bardzo udany, co przedstawiają pamiątkowe fotografie.