Dziś młodzież z naszej Bursy uczestniczyła w Marszu Godności Osób z Niepełnosprawnościami. Głównym celem wydarzenia była walka z wykluczeniem społecznym, sprzeciw wobec dyskryminacji oraz publiczne wyrażenie prawa do równego traktowania i szacunku dla każdego człowieka.
Udział naszej młodzieży w tym wydarzeniu był wyrazem solidarności, empatii i wsparcia dla idei równości oraz wzajemnego szacunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapraszamy do kontaktu
Close Search Window
Przejdź do treści