W dniach 1-3.05.2026 r. pracownicy naszej Bursy udali się na wycieczkę do pięknej stolicy Węgier Budapesztu. Odwiedziliśmy najważniejsze zabytkowe miejsca: Zamek Królewski, Wzgórze Gellerta, Plac Bohaterów, Bazylikę św. Stefana i wiele innych. Po całodziennym zwiedzaniu mogliśmy wypocząć w hotelowych basenach. Mieliśmy też okazję oglądać Budapeszt nocą podczas rejsu prywatnym statkiem po Dunaju oraz uczestniczyć w Wieczorze Węgierskim, podczas którego próbowaliśmy regionalne węgierskie potrawy i mogliśmy zobaczyć pokaz tradycyjnych tańców i śpiewów. W doskonałych humorach i wybornym towarzystwie czas upłyną nam bardzo szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapraszamy do kontaktu
Close Search Window
Przejdź do treści