17 października 2024 r. odbyły się w Bursie zajęcia edukacyjno-profilaktyczne dotyczące profilaktyki antyalkoholowej. Wychowankowie z klas pierwszych obejrzeli prezentację „Nie daj się nabić w butelkę”  oraz filmy edukacyjne: „Jak działa alkohol”, „Wpływ alkoholu na młody organizm”.  Wychowankowie zapoznani zostali  z zagrożeniami jakie powoduje alkohol szczególnie dla młodego organizmu i podczas ciąży, symptomami nadużywania oraz mitami dotyczącymi alkoholu. Zastanawiali się dlaczego młodzi sięgają po alkohol. Podczas zajęć promowany był zdrowy styl życia wolny od uzależnień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapraszamy do kontaktu
Close Search Window
Przejdź do treści